NEWS

Vyhodnocení kontroly affilates!

31. května 2015 v 11:16 | Lais

Tak a konečně je tu vyhodnocení kontroly affilates. Mockrát děkuji všem, co se zapsali ♥ Tenhle článek píšu z tabletu, takže není zrovna nejlepší, ale odpoledne vám dodělám odkazy, předělám trochu menu a napíšu článek o 1989 tour v Detroitu :)

ZAPSANÍ ♥:
(blogy co mi udělaly radost a zapsaly se ♥)

Johny ♥ daily-shailene.blog.cz
Karl ♥ kesha-sebert.er.cz
Miara ♥ jamieking-czech.blog.cz
Alison ♥ dobrevteam.blog.cz
Lena ♥ taylorswift.infoblog.sk
Catherine ♥ beyoncesource.blog.cz
BelluSh ♥ katy-lovers.blog.cz
Abby ♥ debby---ryan.blog.cz
Enora ♥ graphicfancier.blog.cz
Ella ♥ shailenewoodley.blog.cz

NEZAPSANÍ, NECHÁVÁM:
(blogy co mám ráda a pořád je chci mít v affilates :)

ultimate-prettylittleliars.blog.cz
daily-kaleycuoco.blog.cz
victoriajustice-fans.blog.cz
andiegraphic.blog.cz

NEAKTIVNÍ:
(blogy na kterých se nic neděje, prozatím nechávám)

online-chloemoretz.blog.cz
daily-woman.blog.cz
lovely-annasophiarobb.blog.cz
ariana-grande.blog.cz

NEZAPSANÍ, MAŽU:
(dlouho neaktivní/smazané blogy)

daily-stone.blog.cz
daily-rachelmcadams.blog.cz

Kontrola Affilates | 14.05 - 24.05 | 2015

14. května 2015 v 16:31 | Lais

Douho slibovaná kontrola affilates je tady. Blog mám již přes 4 měsíce a jelikož se spoustu blogů smazalo, nebo není aktivní přes měsíc, chtěla bych si trochu utřídit affs. Prosím, ať se zapisují pouze již spřátelené blogy, ti, kteří chtějí spřátelit, ať prosím využijí klasickou formu zápisu. Pokud byste měli zájem být přesunuti do jiné skupiny, připište to prosím do komentáře.

ZÁPIS DO KONTROLY:
• Jméno/Přezdívka
• Blog/Web

News | The 1989 World Tour | First Look!

13. května 2015 v 9:44 | Lais
---
A je to tady! 5. května odstartovala 1989 World Tour v Japonském hlavním městě Tokyu. Taylor vystoupila před 50 000 diváky a převedla velmi povedenou show, při které ukázala spoustu kostýmů a naprosto neobvyklou stage, která se skládala z dlouhé otáčivé plošiny. Co se týče výběru písní, Taylor obsáhla všechny písně z jejího alba i deluxe edice, až na píseň Wonderland. Její fanoušky milovanou píseň Wildest Dreams zkombinovala s její dřívější písní Enchanted z alba Speak Now. Kromě hitů z alba 1989 Taylor nezapomněla ani na své předešlé album Red, ze kterého představila rockové verze písní We Are Never Ever Getting Back Together a I Knew You Were Trouble a Fearless, s písní Love Story.

032.jpg 041.jpg 040.jpg 035.jpg 050.jpg

PLAYLIST:
1. Welcome To New York
2. New Romantics
3. Blank Space
4. I Knew You Were Trouble (rock)
5. I Wish You Would
6. How You Get The GIrl
7. I Know Places
8. All You Had To Do Was Stay
9. You Are In Love
10. Clean
11. Love Story
12. Style
13. This Love
14. Bad Blood
15. WANEGBT (rock)
16. Enchanted/Wildest Dreams
17. Out Of The Woods
18. Shake It Off
19. End / Shake It Off - interlude

Tumblr Update | Taylor's Letter to Swifties

10. dubna 2015 v 21:42 | Lais
Ahoj, po téměř týdnu jsem zpět s jednou důležitou informací. Do 1989 World Tour zbývá méně než 30 dní, Taylor byla nominována na čtrnáct cen deníku Billboard, ale včera na svůj Tumblr napsala Taylor jednu smutnou zprávu. Taylořina maminka Andrea byla diagnostikována s rakovinou v pokročilém stavu. Taylor napsala, že původně nechtěla tuto informaci sdílet, ale její maminka si to sama přála, protože chce, aby se každý, kdo má jen malé podezření na rakovinu, nechal vyšetřit, a zachytil ji ještě v počátečním stádiu.

Taylor podpořilo spoustu celebrit, jako například zpěvačka Lady Gaga, modelka Gigi Hadid nebo textař Max Martin. Také spousta fanouškovských skupin zahrnující Arianators, KatyCats, Directioners a nebo Beliebers sdílela tuto informaci s tagem #PrayForMamaSwift.

Proto si nejsem jistá, zda se v nejbližší době objeví nějaké novinky - obíhat budu pořát, nebojte :) Sama přeji Tay, Andree a celé její rodině, ať je vše v pořádku. Stay strong ♥

Past Layout | 001 | By Andie!

1. dubna 2015 v 14:35 | Lais
Layout by: Andie | No.: 001 | Náhled: Andie | Od: 31.3.2015 | Do: dd.mm.yy
Jsem nesmírně štastná, že vám můžu představit první layout na taylor-swiftie, zhotovený úžasnou grafičkou Andie, u které jsem ve wardrobe! Layout je prostě dokonalý, má překrásné barvy, které skvěle vystihují jarní náladu, je hravý a naprosto překrásný. Chtěla bych za něj Andie ještě jednou moc poděkovat, protože si ho tu určitě nechám dlouho. Náhled je mimochodem taky od Andie :) Jak se líbí vám?

Taylor Swift | Multiple News | Nominations

20. března 2015 v 9:18 | Lais

Ahoj všichni! Musím se omluvit za to, že jsem zde nebyla, ale po delší době jsem se vrátila do školy a musela jsem toho hodně dodělávat. Slibuji, že se blogu ale budu teď věnovat více a budu pravidelně obíhat. Taky jsem se rozhodla, že nebudu dopřidávat staré Candids, protože většinu z vás určitě zajímají spíš novinky. :)
Taylor byla, jako spoustu dalších celebrit, nominována mezi Maxim's 100 / Hottest female. V anketě můžete hlasovat vícekrát, takže pokud mate třeba 3 favority, můžete hlasovat pro všechny 3 :)

VOTE FOR YOUR FAVORITE / VOTE FOR TAYLOR

Druhá novinka se týká Twitteru, protože Taylor byla nominována v kategorii Social Sites Best Singer. Hlasování provádí porota, ale zde máte seznam nominovaných:

Demi Lovato (@ddlovato)
Beyoncé (@beyonce)
Taylor Swift (@taylorswift13)
Sam Alves (@samalvesmusic)
Ibtissam Tiskat (@ibtissamtiskat)
Kenza Morsli (@kenza_morsli)
Laith Abu Joda (@laithabujoda)

Upřímně musim říct, že znám akorát Tay, Bey a Demi, o těch zbylých jsme nikdy v životě neslyšela :D
 
 

Reklama